Platforma pro správu robota, ktorá je základem našeho software.

 

Mnohé z našich aplikací jsou integrovány přímo do platformy a perfektně pracují v ekosystému. Platforma nabízí množství funkcí pro správu Vašich robotů.

Aplikace integrované v platformě pro správu robota

Aplikace CMS

CMS umožňuje jednoduše a rychle vytvořit obsah pro Pepper-a bez znalosti programování. Jako například, vytvoření neomezeného počtu projektů, přizpůsobitelné dialogy, designové prezentace, animace a zvuk, přizpůsobitelný branding atd.

Aplikace Proaktivní dialog

Aplikace umožňuje Pepperovi přiblížit se k zákazníkovi a nabídnout nejnovější produkty nebo jen popřát hezký den …

Aplikace Recepce

Nechte Pepper přivítat hosty s úsměvem na tváři. Pomocí aplikace můžete rychle a jednoduše řídit Check in a být upozorněn když hosté čekají.

Aplikace Sociální balíček

Aplikace uvádí Pepper-a do života a umožní Vám zachytit pozornost každého. Je navržena speciálně pro Pepper- a obsahuje několik animací, zvuků a interaktivních her.

Aplikace Analýza

Nástroj Analýza Vám pomůže optimalizovat obsah. Sledovat všechny interakce Vašeho Pepper-a v souvislosti s aplikacemi a obsahem. Můžete analyzovat, které aplikace zákazníci spouštějí nejvíce jakož i to, které prvky obsahu mají nejlepší výkon.

Aplikace Rozpoznání tváře

Aplikace sleduje 27 rysů lidské tváře. Aplikaci můžete použít i na rozpoznání zaměstnanců podle jména. Čím více obrázků získá aplikace od jedné osoby, tím lépe bude rozpoznání. Aplikace funguje na bázi Microsoft Face API.

Samostatné aplikace

Aplikácia Podujatie

Aplikace umožňuje rychle a jednoduše přidávat obsah do Pepper-a během události. V reálném čase můžete přizpůsobit řeč a obrázky na tabletu nebo vše připravit předem a nasadit podle potřeby.

Kontakt

V případě dotazů nebo zájmu o prezentaci nás prosím neváhejte kontaktovat

eTechnology, s.r.o.

obchod@etechnology.sk

+421 33 / 73 311 05

Za poštou 7/A,
920 01 Hlohovec
Slovenská republika

Vaše jméno

Váš email

Vaše tefonní číslo

Vaše zpráva