Kdo je Pepper ?

 

Pepper je humanoidní robot navržen jako skutečný každodenní společník, jehož výjimečností je jeho schopnost vnímat emoce. Pepper je první humanoidní robot schopen rozpoznat lidské emoce a přizpůsobit své chování náladám svého partnera.

 

Pepper je atraktivní určen k interakci s návštěvníky na jakémkoli veřejném místě. Pomáhá uvítat, poskytovat informace a komunikovat se zákazníky / návštěvníky v obchodech, bankách, hotelích, muzeích, letištích, vlakových nádražích, nemocnicích, pečovatelských domech, úřadech nebo institucích.

Interaktivní, progresivní a autonomní

Pepper je mnohem více než robot, je to pravý humanoidní společník vytvořen k tomu, aby s vámi komunikoval nejpřirozenějším a intuitivním způsobem prostřednictvím svých pohybů a hlasu.

Pepper miluje interakci s vámi, chce se dozvědět více o Vašem vkusu, Vašich návycích ao tom, kdo jste. Pepper rozpozná Vaši tvář, mluví, slyší a pohybuje se autonomně.

Vášho robota můžete také přizpůsobit stažením softwarových aplikací, použitelných na základě Vaší nálady nebo příležitosti. Tančete, hrajte, učte se nebo dokonce mluvte v jiném jazyce, Pepper se Vám přizpůsobí! Váš robot se vyvíjí s Vámi. Postupně si zapamatuje Vaše osobnostní charakteristiky a přizpůsobí se Vašemu vkusu a zvyklostem.

Emoce v srdci robota
Pepper byl navržen tak, aby identifikoval Vaše emoce a zvolil chování, které nejlépe odpovídá situácii.

Na základě Vašeho hlasu, výrazu v obličeji, pohybů těla a slov, které používáte, bude Pepper interpretovat Vaše emoce a nabízet vhodný obsah.

Taktiež osobně reaguje na momentální náladu, vyjadřuje se prostřednictvím barvy očí, tabletu nebo tónu hlasu.

Zistiť viac


Zaměřený na emoce
Pepper byl navržený tak, aby jeho interakce s lidmi byla co nejpřirozenější a co nejvíc intuitivní. Je schopen identifikovat emoce jako jsou radost, smutek, hněv nebe překvapení. Je takové schopen interpretovat úsměv, zamračení, tón hlasu, neverbální projev Například úhel Vaší hlavy.


Naslouchání a mluva
Interakce a interpretace emocí by nebyla možná bez 4 směrových mikrofonů umístěných na hlavě Pepper-a. Umožňují mu zjistit, odkud přicházejí zvuky a vyhledávají Vaši pozici a zároveň mu umožňují identifikovat emoce přenášeny Vaším hlasem.


Vidění
Pepper je schopný pracovat ve složitém prostředí díky své 3D kameře a 2 HD kamerám, které mu umožňují identifikovat pohyby a rozpoznat emoce na tvářích svých partnerů. Obrázky jsou zpracovány softwarem pro rozpoznávání tváři.


Připojení
Pepper je připojen k internetu a informuje Vás o aktuálních novinkách, předpovědi počasí nebo dokonce Vám pomůže najít recept! Neváhejte a promluvte si s ním o daném tématu.


Ovládání a rovnováha
Díky systému proti kolizi detekuje Pepper lidí i překážky, aby se snížilo riziko neočekávaných srážek. Pepper je také schopen udržet si rovnováhu před pádem pokud někdo do něj bouchne.


Pohyb a autonomie
Budete ohromeni pružností a plynulostí pohybů Pepper-a! Jeho tři směrové kola umožňují volný pohyb o 360 ° při maximální rychlosti 3 km / h. Více než 20 motorů (hlava, paže, záda) řídí jeho pohyby s velkou přesností. Pepper je vybaven vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, která mu dává zhruba 12 hodin autonomie.


Interpretace emocí
Pepper se může pochlubit nejnovější technologií, což znamená, že dokáže identifikovat Vaše emoce pomocí hlasu a výrazu v obličeji. Pepper reaguje a je potěšen, pokud jste šťastní, nebo se snaží uklidnit Vás pokud jste smutní. Kromě obličeje je Pepper schopen rozpoznat lidí i podle hlasu. Díky svým 4 směrovým mikrofonům a reproduktorem dokáže Pepper najít zdroj zvuku a zapojit se do rozhovoru.


Sít senzorů
Pepper má množství senzorů: dva ultrazvukové vysílače a přijímače, šest laserových senzorů a tři detektory překážek umístěné v jeho nohách. Tyto senzory mu poskytují informace o vzdálenosti blízkých objektů (rozsah 3 metry). Kromě jeho tří kamer (dvě RGB kamery a jedna 3D kamera umístěná v jeho hlavě). Další snímač v baterii indikuje jeho úroveň nabití i teplotu.


Přizpůsobitelnost
PAko plně programovatelná platforma, Pepper nabízí nekonečné možnosti využití k obohacení zkušeností zákazníků. Dokáže mluvit a pochopit asi dvacet jazyků.

Benefity které Vám přinese robot Pepper

Využijte inovace ve Vašem podnikání implementací humanoidních robotů, abyste obohatili zkušenosti zákazníků a transformovali rozhraní, které používáte na interakci s nimi.

Překvapení hostů mimořádným uvítáním

 
Nabídněte svým zákazníkům jedinečný zážitek při vstupu do Vaší společnosti. Pepper je vítá, podporuje a usměrňuje dle jejich požadavků nebo tužeb. Prostřednictvím CMS můžete vytvořit detailní produkt který chcete odprezentovat nebo popsat. Zadáte Pepperovi, aby řekl přesně to, co chcete aby řekl a vytvoříte tak bohatou prezentaci – jednoduše tak jako v PowerPointu.

Představte svým zákazníků své produkty a služby v novém světle

 
Vyzkoušejte zvědavost Vašich zákazníků tím, že Pepper-a necháte doprovázet jejich Vašimi produkty a službami. Pomocí interaktivních animací a ukázek Pepper bude bavit Vašich zákazníků a informovat je.

Změňte své zákaznické zkušenosti s personalizovanými službami

 
Prostřednictvím spojení se systémem CMS Vám Pepper umožní doporučit produkty a navrhnout služby založené na individuální historii nákupů zákazníků.

Díky Vašim stávajícím informacím o zákaznících a novým údajům shromážděným během interakce s Pepperem, který zahrnuje komentáře a emoce, Vám Pepper umožní přizpůsobit si strategii a maximalizovat konverzi.

Akce

 
Okamžitě můžete přidat obsah a obrázky Pepperovi během vystoupení v libovolném stádiu. Můžete si přizpůsobit řeč a prezentaci v reálném čase nebo vše připravit a nasadit je-li to nutné. V případě akcí nebo veletrhů je Pepper dokonalým baviči. Interaktivní hry, tance a animace které zaujmou publikum všech věkových kategorií.

Technická specifikace

 • 20 stupňů volnosti přirozeného pohybu a gesty
 • Dotykový tablet na ulehčení lidské interakcie
 • Syntéza reči a „reč-text“
 • K dispozici 12 jazyků
 • Moduly na rozpoznání a sledování lidí
 • Infračervené snímače a nárazníky
 • 2D kamery (v ústech a na čele) a 3D kamery (v očích)
 • Sonar: umístěný 1x vpředu a 1x vzadu
 • Lasery: 1x vpředu,1x na obou stranách, 3x v krytu
 • Snímače polohy: 30x MRE
 • Stabilizační senzor: trojosý gyrometr a akcelerometr
 • Rozměr: 1208,5 x 477,2 x 424 mm
 • Hmotnost: 28 kg
 • Výdrž v stand by módu: 19 hodín
 • Výdrž při intenzivním použití: 12 hodín
 • Procesor: ATOM E3845CPU Quad core, 1,91 GHz
 • RAM: 4 GB DDR3
 • Flash paměť: 32 GB eMMC (z toho 24 GB pro uživatele)
 • Grafická karta: GPU Intel HD až do 792 MHz
 • Reproduktory: Umístění: 1 v každém uchu
 • Mikrofon: Umístění: 4 na hlavě
 • Wi-Fi 802.11 a / b / g / n

Vlastnosti

Proaktivní

 
Díky četným senzorem Pepper vnímají a vidí lidi ve svém prostředí. Vědí zaujmout pozornost lidí hlasem a animovaným výrazem, zvou lidi, aby s nimi komunikovali nebo se proaktivně přesunou k lidem, v rámci komunikace.

Atraktivní

 
Jeho poutavý vzhled, střední velikost a humanoidní chování dělají z Pepper objekt zájmu. Lidé je vnímají pozitivně a proto jsou snadno akceptováni všemi. Schopnost zjistit přítomnost, přitáhnout nebo dokonce návštěvníků. Prostřednictvím hlasu a řeči těla se snadno zapojují do dialogu. Pepper umožňuje propojit online digitální strategii s touto ve reálném prostředí.

Interaktivní

 
Pepper komunikuje s lidmi přirozeně a intuitivní, rozumí a mluví v mnoha jazycích. Navíc pomocí dotykového tabletu na Pepper-ovi zvyšuje svou schopnost interakce a umožňuje zlepšit komunikaci poskytováním vizuálních informací.

Emocionálně zapojený

 
Kromě empatického spojení s publikem, které vytváří jejich humanoidní design, jazyk těla a tón hlasu, Pepper zájmu lidí jedinečným a emocionálním způsobem, který transformuje cestu uživatele a posouvá jej na novou úroveň.

Kontakt

V případě dotazů nebo zájmu o prezentaci nás prosím neváhejte kontaktovat

eTechnology, s.r.o.

obchod@etechnology.sk

+421 33 / 73 311 05

Za poštou 7/A,
920 01 Hlohovec
Slovenská republika

Vaše jméno

Váš email

Vaše tefonní číslo

Vaše zpráva